Jedinečné zážitky vyžadují jedinečné vozidlo!

Pozor! Tento web běží ve zkušebním režimu, v nejbližších dnech bude ještě upravován a doplňován.

Takovou tramvaj nikde jinde nemají!


Firemní večírky a teambuilding

Pokud vám to v kanceláři poslední dobou skřípe, měli byste s tím něco dělat. My pro vás máme jednoduché řešení: Není přeci lepší způsob, jak stmelit pracovní kolektiv, než se sudem piva vyvézt všechny kolegy do Modřic! Nevěříte? Tak to s námi vyzkoušejte!Rodinné oslavy

V Party Šalině se mohou bavit nejen dospělí, ale i děti. Oslava narozenin s dortem, limonádou, balónky a dárečky? Není problém! Výročí svatby nebo promoce? Určitě! Naše Party Šalina se přizpůsobí každé příležitosti tak, aby vaše oslava byla nezapomenutelná!Rozlučky se svobodou

Když se člověk hrne do chomoutu, je to potřeba oslavit. A pokud se do chomoutu hrne kupříkladu milovník tramvají, je to tak vzácná událost, že si žádá unikátní prostředí. A co může být lepšího, než hospoda na kolejích, která ho doveze klidně až před radnici!Vyhlídkové jízdy

Chcete ukázat Brno návštěvě ze vzdálených krajů nebo se na něj jen sami podívat trochu jinýma očima? Není nic lepšího než užívat si výhled na Petrov a Špilberk s kapkou něčeho dobrého v ruce a vyrazte s námi na nezapomenutelnou jízdu nezapomenutelným městem!


Ceník


každá hodina jízdy Party Šaliny


 • tato základní hodinová cena zahrnuje samotný vůz s řidičem a průvodčím

 • čas se počítá od výjezdu Patry Šaliny z vozovny Pisárky do chvíle návratu tamtéž

4 500 Kč/hod

5 050 Kč včetně DPH

každý člen obsluhy navíc


 • pokud si zvolíte variantu jízdy se základní obsluhou, můžete si sami určit, kolik členů obsluhy budete potřebovat

 • obsluha zajistí provoz výčepu, kávovaru, audiovizuálního systému a dalších spotřebičů

250 Kč/hod

280 Kč včetně DPH

pokud si zvolíte varinatu jízdy s plným servisem, pak cenu za občerstvení, nápoje, obsluhu a další servis platíte přímo cateringové agentuře

Od objednávky až na konečnou

Záleží jen na vás, zda si Party Šalinu objednáte takříkajíc „se vší parádou“, anebo zda si všechno chcete zařídit sami dle vlastních představ.

Zde naleznete podrobný návod, který vás provede celou objednávkou:

S plným servisem

Díky spolupráci s několika profesionálními cateringovými společnostmi vám můžeme nabídnout nejlepší možný servis.

Výhodou této varianty je, že nikdo z vaší skupiny nemusí zvlášť cestovat do vozovny a připravovat vůz před jízdou.


1| objednávka
Vyplňte objednávkový formulář. Naši zaměstnanci se vám následně ozvou s potvrzením objednávky a pokud bude potřeba něco upřesnit, dokončí s vámi objednávku individuálně.

2| catering
Při potvrzení objednávky vám naši zaměstnanci nabídnou kontakt na různé cateringové agentury. Výhodou těchto nabízených společností je, že jejich personál je již proškolen k provozu Party Šaliny a může vám zajistit prvotřídní občerstvení i servis.

3| jízda
Dostavte se ve sjednaný čas na sjednané místo, nastupte a užijte si svou jízdu Brnem. Po skončení jízdy se můžete rovnou rozejít, o vyklizení vozu se postará personál cateringové společnosti.

Se základní obsluhou

V této variantě si jídlo i pití dodáte sami dle svých vlastních představ, a to s mírným časovým předstihem před samotnou jízdu.

Obsluhu výčepního zařízení, kávovaru a dalších spotřebičů vám zajistí náš vlastní proškolený personál.


1| objednávka
Vyplňte objednávkový formulář a uveďte v něm, kolik členů personálu budete potřebovat (většinou však obsluhu výčepu, kávovaru a dalších spotřebičů zvládá jedna osoba), a také SPZ vozidla, které bude přivážet občerstvení do vozovny v Pisárky. Naši zaměstnanci se vám následně ozvou s potvrzením objednávky a pokud bude potřeba něco upřesnit, dokončí s vámi objednávku individuálně.

2| příprava
Zástupce vaši skupiny se nejpozději 30 minut před výjezdem vozu musí dostavit do vozovny Pisárky, aby zde do vozu naložil nápoje, občerstvení apod. Naše obsluha vám samozřejmě se vším ráda pomůže, zajistí naražení sudů, zprovozní výčep atd.

Po dobu příprav a jízdy Party Šaliny vám bude samozřejmě umožněno parkování v areálu DPMB, a. s. – proto je potřeba v rezervačním formuláři vyplnit SPZ vozu, kderý bude občerstvení přivážet.

3| jízda
Zbytek vaší skupiny se dostaví ve sjednaný čas na sjednané místo, nastoupí a můžete vyrazit na cestu.

4| konec
Po skončení jízdy se většina vaší skupiny může rozejít, avšak přinejmenším jeden její zástupce musí ve voze zůstat a vrátit se s ním do vozovy Pisárky. Zde proběhne vyklizení vozu, s nímž vám samozřejmě naše obsluha ráda pomůže.

Zcela ve vaší režii

Výhodami této varianty jsou bezesporu hlavně cena a flexibilita.

K dispozici dostanete jen samotný vůz s řidičem a průvodčím. Obsluhu výčepu, kávovaru a dalších spotřebičů, občerstvení i pití je plně ve vaší režii.

Tuto varinatu vyberte také v případě, že vám občerstvení a servis bude zajišťovat vaše vlastní cateringová agentura.


1| objednávka
Vyplňte objednávkový formulář a uveďte v něm SPZ vozidla, které bude přivážet občerstvení do vozovny v Pisárky. Naši zaměstnanci se vám následně ozvou s potvrzením objednávky a pokud bude potřeba něco upřesnit, dokončí s vámi objednávku individuálně.

2| příprava
Zástupce vaši skupiny se nejpozději 30 minut před výjezdem vozu musí dostavit do vozovny Pisárky, aby zde do vozu naložil nápoje, občerstvení apod. Průvodčí následně v krátkosti tohoto vašeho zástupce proškolí v obsluze výčepního zařízení a dalších spotřebičů, v ovládání audiovizuálního systému atd.

Po dobu příprav a jízdy Party Šaliny vám bude samozřejmě umožněno parkování v areálu DPMB, a. s. – proto je potřeba v rezervačním formuláři vyplnit SPZ vozu, kderý bude občerstvení přivážet.

3| jízda
Zbytek vaší skupiny se dostaví ve sjednaný čas na sjednané místo, nastoupí a můžete vyrazit na cestu.

4| konec
Po skončení jízdy se většina vaší skupiny může rozejít, avšak přinejmenším jeden její zástupce musí ve voze zůstat a vrátit se s ním do vozovy Pisárky. Zde proběhne vyklizení vozu tak, aby byl vůz vrácen ve stejném stavu, v jakém vám byl předán před jízdou.

Kam se vydáte?

Party Šalinou můžete dojet téměř všude, kam vedou koleje. Připravili jsme pro vás speciální mapu, která podrobně popisuje, kam můžete vyrazit.

Doporučeným místem pro zahájení i ukončení jízdy je prostřední nástupiště zastávky Výstaviště - hlavní vstup (v mapě označena hvězdičkou). Tato zastávka je totiž dobře dostupná jak z centra tak i z vozovny a není využívána v běžném provozu.

Nástup i výstup však lze domluvit také individuálně dle vašich potřeb na prakticky kterékoliv zastávce MHD. Aby však Party Šalina nenarušovala běžný provoz MHD, doporučujeme využít některou ze smyček či manipulačních kolejí, kde na vás může Party Šalina počkat a kde můžete nastoupit v klidu a beze spěchu.

Nejčastěji se k nástupu a výstupu využívají smyčky označené v mapě žlutou barvou (Mendlovo náměstí, Nové sady, Malinovského náměstí a další). Na těchto smyčkách si také můžete během své jízdy udělat přestávku.

Uvažte také, že při nástupu v jiné zastávce než Výstaviště - hlavní vstup se hodina jízdy, za kterou platíte, počítá od výjezdu vozu z vozovny.


PS: Sjízdnost tratí může být ovlivněna různými omezeními a výlukami – pokud se chcete vydat na nějaké konkrétní místo, vždy se před jízdou domluvte s našimi pracovníky a uveďte jej v poptávkovém formuláři.

Vybavení Party Šaliny

zde je stručný popis všeho, co v Party Šalině najdete. Pokud máte nějaké další podrobnější dotazy, neváhejte se obrátit na naše zaměstnance.


Kapacita až 50 osob

v Party Šalině je celkem 36 míst k sezení a dalších ±15 cestujících může stát (tato hodnota je samozřejmě jen přibližná)

celkem 12 sedadel je umístěno u stolků, zbytek je rozmístěn po obvodu vozu – u těchto sedadel bez stolku jsou na madlech instalovány speciální držáky na nápojeBar

je vybaven třemi pípami, ke kterým lze připojit tři různé 30ℓ sudy s pivem nebo limonádou, a také dřezem/výlevkou s tekoucí vodou


Lednice

dvě ledničky pojmou desítky plechovek či lahví s nápoji nebo zásobu občerstvení pro celou vaši výpravu


Kávovar

kapslový kávovar typu #########
(kelímky, míchátka, cukr a další drobnosti jsou v Party Šalině k dispozici)


Mikrovlnka

k ohřátí občerstvení, ale například i k výrobě popcornu nebo k přihřátí dětského příkrmu při rodinné oslavě


Zásuvky

běžné 230V zásuvky, určené pro drobné spotřebiče (notebooky, nabíječky, reproduktory apod.)


WC

ač to zní neuvěřitelně, je to tak – v této tramvaji je toaleta, samozřejmě s umyvadlem a tekoucí vodou


Wifi

volně dostupná bezdrátová síť vám umožní například streamovat hudbu při používání audiovizuálního systému


Videosystém

umožňuje přehrávání obrázků a videí, samozřejmě i se zvukem, na třech monitorech zároveň (dva v přední části vozu, jeden v zadní)
pozor – video je nutné přinést na flash-disku, průvodčí vám ho pomůže do videosystému nahrát a spustit


Audiosystém

umožňuje přehrávání hudby prostřednictvím několika reproduktorů rozmístěných po celém voze, lze k němu připojit až dva mikrofony, hudbu a další zvuky lze pustit pomocí bluetooth nebo přehráváním z flash-disku

Virtuální prohlídka Party Šaliny


Nejčastější dotazy

Máte pořád v něčem nejasnosti? Zde jsou nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně:

 • Výběr piva záleží jen na vás. Bar v Party Šalině je vybaven k připojení „bajonetů“ i „žehliček“, takže zde lze narazit v podstatě jakýkoliv sud s pivem i limonádou.

 • Bar v Party Šalině je vybaven třemi pípami a vejdou se do něj tři 30ℓ sudy s pivem či limonádou.

 • – Pokud si pro svou jízdu zvolíte varianty se základní obsluhou nebo zcela ve vaší režii, pak je nutné použít vlastní kelímky na nápoje, příbory a další vybavení. Vůz vám bude předán „čistý a prázdný“.

  – Pokud si pro svou jízdu zvolíte variantu s plným servisem, postará se o veškeré vybavení cateringová agentura.

 • Pouze pokud to dovolí pravidla bezpečnosti při jízdě. Vyloučeno je používání přídavných zdrojů tepla a samozřejmě i otevřeného ohně.

  Například tác s teplými řízky, které budou cestující jíst za jízdy, určitě nic neporušuje. Naopak várnice se svařákem nebo elektrický samoohřevný kotlík plný guláše určitě při prudkém brždění neobstojí. Doporučujeme proto spíše studenou kuchyni.

 • Na palubě Party Šaliny je kouření přísně zakázáno. Platí to pro klasické i jakékoliv elektronické cigarety. Můžete se však domluvit s průvodčím, aby vám během jízdy zařídil přestávku v některé z méně využívaných smyček.

 • Určitě – balónky, blikačky, pentle a fábory jsou povoleny a vítány. Stačí se dostavit do vozovny Pisárky s dostatečným předstihem, abyste všechny tyhle přípravy stihli. A až budete hotovi, nezapomeňte to všechno nafotit a poslat nám svůj výtvor, abychom se s Party Šalinou mohli pochlubit na sociálních sítích.

  Pozor! Tramvaj lze zdobit a zkrášlovat jen zevnitř. Věšet ani lepit cokoliv zvenku bohužel z provozních důvodů nelze. Vnitřní výzdoba pak samozřejmě nemůže zasahovat do technického zázemí vozu a po skončení jízdy je nutné ji zase odstranit.

 • Samozřejmě. Audiovizuální systém v Party Šalině je vybaven připojením k bluetooth, takže se stačí jen spárovat a pustit si, co jen chcete.

 • Jistě. Video, které chcete přehrát, si doneste na flash-disku a průvodčí vám jej pomůže nahrát do obrazovek.

 • Pokud to dovolí provozní situace v samotné vozovně, tak v tom není problém. Pisáreckou vozovnu lze použít jako smyčku, skrze medláneckou vozovnu lze projet z Technologického parku do Králova Pole.

 • Tramvajový tunel v Bohunicích končí úvratí a Party Šalina by z něj musela vycouvat. Proto sem nesmí, stejně jako na trať Novolíšeňská–Mifkova. Jinak ale můžete jet vlastně všude.


Odbor komerční dopravy DPMB, a. s.

Po – Pá
8:00 – 15:00

dotazy a objednávky
zvlastnijizdy@dpmb.cz


Po – Pá, 8:00 – 15:00
+420 543 171 455
+420 738 431 455

pro mimořádné situace
(nonstop 24/7)
+420 739 320 972